[UW] Forum Yorumları Sistemi

Eklenti [UW] Forum Yorumları Sistemi 2.0.7

indirmek için izniniz yok
Uyumlu XF Sürümleri
2.1 - 2.2


Bu Forum Yorum Sistemi eklentisi, kullanıcıların forumdaki bir yanıtın altına yorum göndermelerine olanak tanır. Eklenti, bilinen herhangi bir hata olmadan tam özellikli ve kararlı durumda. Bu FCS eklentisi, vB5, Facebook ve xF2 profil yorumlarında bulabileceğiniz benzer işlevleri birleştirir.

Şu anda özel bir bölümde organize edilmiş 13 kullanıcı grubu izin seçeneği mevcuttur. Bildirim, yorum nerede yazılmış olursa olsun, ister yeni ister eski bir cevapta olsun uyarılar gönderilir.

İşlem sonrası çubuğunda bir "Yorum" bağlantısı var. Uzun bir yorum listeniz varsa, Yorum bağlantısını tıklamak için yukarı kaydırmanız gerekir. Yukarıda görebileceğiniz gibi, artık yorum listesinin hemen altında bir "Yorum yaz..." girişimiz var. Yukarıda belirtildiği gibi buna tıklamak, yine zengin biçimlendirmeyi destekleyen düzenleyiciyi yükler.
  • Bahsetmeye değer: Yorumlar sadece yorum olduğu için yorumlar toplam mesaj sayısına dahil değildir. Normal mesajlar değil. Ayrıca bu zaten tam bir özellik eklentisidir. Önemli özellikler planlanmamıştır. Çoğunlukla sadece güncel tutmak, hatasız tutmak ve mevcut özelliklerin iyileştirilmesi. Bu yüzden lütfen bunu yalnızca mevcut işlevsellik ve özelliklerden memnunsanız satın alın.
Yazar
admin™
İndirilme
0
Görüntüleme
51
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme
Üst