Kaynak ikonu

Eklenti [OzzModz] Ülke Kayıt Yasağı 2.0.0

indirmek için izniniz yok
Uyumlu XF Sürümleri
2.1 - 2.2
Ülkelerin (veya tüm kıtaların) sitenize kaydolmasını yasaklayın ve isteğe bağlı olarak birisi yasaklanmış bir ülkeden olduğunda kayıt sekmesini kaldırın.

Bu eklenti, MaxMind'in GeoLite2-Ülke veritabanını ve MaxMind'in DB Okuyucusunu kullanır. Bu eklenti , sunucunuzda mod_geoip'in kurulu olmasını gerektirmez .

NOT:
Bu eklentinin tüm kullanıcıları, MaxMind'den kendi lisans anahtarlarını almalı ve eklenti seçeneklerine girmelidir.

Bir lisans anahtarı almak için şuna bakın:

Merkezi​

Lisans anahtarları, web hizmetlerimizi sorgulama ve veritabanlarını indirme erişimini yetkilendirmek için kullanılır. Yeni bir MaxMind hesabı oluşturduğunuzda, oturum açarak ve sol taraftaki gezinme menüsündeki 'Hizmetler'in altındaki 'Lisans Anahtarlarını Yönet'e giderek bir lisans anahtarı oluşturabilirsiniz. Şunlara da erişebilirsiniz...

NOT:
Bu eklenti, eklenti seçeneklerine lisans anahtarınızı girdiğinizde MaxMind veritabanını indirmek için MaxMind veritabanı sitesine bağlanır. MaxMind'a bağlanamazsa, eklenti veritabanına bağlanıp indirene kadar çalışmayacaktır. Anahtarınızı aldığınız zaman ile anahtarın aktif hale geldiği zaman arasında GECİKME VARDIR. Anahtarınızı aktif olmadan önce girerseniz, veritabanı indirilmeyecek, anahtarınız kaydedilmeyecek ve bir hata atılacaktır.
Yazar
admin™
İndirilme
0
Görüntüleme
28
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme
Üst