Kaynak ikonu

Design MYBB Stabilizer Teması 1.8.30

indirmek için izniniz yok
Video kurulum:

Resimler:
İndex
imagea49aa140e4f643e2.png


Yeni Konu Açma yeri
image922d4c3b04b378fa.png


Gündüz Mod:
image.png


Demo:
Özellikler

Header Menü
Alışılmış header tasarımlarından artık sıkıldık, bu alana hızlı erişim özellikleri ekleyerek daha da geliştirmek istedik. Artık arkadaşlık isteklerine, özel mesajlara veya bildirimlere daha kolay erişebiliyorsunuz.

Özel Bildirim Sistemi
Mevcut bildirim eklentisi tarafımızca geliştirilip, yeni ve modern bir yapıya getirilmiştir. Artık sayfa yenilemeye ihtiyaç duymadan, anlık bildirimlerinizi header bölümünden kontrol edebilirsiniz. Ayrıca gelen bildirimlerin türüne bağlı olarak, farklı ikonlar eklentiye dahil edilmiştir.

Sidebar
Header bölümünde bulunan buton sayesinde, alışık olduğunuz duruma göre sidebar alanını kolaylıkla açıp kapatabilirsiniz.

Gece Modu
Son dönemde kullanıcıların bir çoğu cihazlarında karanlık arayüzü tercih ediyor, bu talepleri karşılamak için Stabilizer temasında gece modu bulunmaktadır. Geliştirilmiş gece modu, aynı zamanda MyBB üye ayarlarına entegre edilmiştir. Header bölümünde bulunan ikonun dışında; kullanıcı kontrol paneli, hesap seçenekleri sayfasında ilgili ayar eklenmiştir.

Geliştirilmiş Bildirim Kutusu
Yine temaya özel geliştirilmiş olan bildirim kutuları sayfa içi işlem sonuçları için eklenmiştir. MyBB dahilinde kullanılan jGrowl sistemi de bu sisteme entegre edilmiştir.

Duyuru Bar
Bu duyuru barları çok amaçlı kullanıma uygundur. İçeriğini şablon düzenlemeye ihtiyaç duymadan direkt admin panelinden özelleştirebilirsiniz.

Sidebar Ayarları
Sidebar bölümü, tamamen kişisel zevkinize göre düzenleyebilmeniz için özelleştirilebilir bir yapıya sahiptir. Temanın ayarlarına girip; sidebar'ı aktif veya deaktif edebilir, sayfa boyunca ekranı takip etmesini sağlayabilir veya konumunu değiştirebilirsiniz. Bir çok özelliği ile bu konuda da MyBB'de bir ilktir.

Trend Konular
Sitenizde en çok okunan/görüntülenen konulardır. Sizi siz yapan bu konuları, bu alan ile daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz. Bu bölümü de kişisel zevkinize göre düzenleyebilmeniz için, admin panelinde bir ayar sayfası oluşturduk. Temanın ayar sayfasında, "Trend konuların kaç adet görüntüleneceği" veya "son kaç gün içindeki konular görünsün" gibi özelleştirmeler mevcuttur.
Yazar
admin™
İndirilme
3
Görüntüleme
127
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme
Üst