Füzyon Oyuncusu

Design Füzyon Oyuncusu 2.2.4

indirmek için izniniz yok
Uyumlu XF Sürümleri
2.1 - 2.2
952b00ab02583.pngFUSION GAMER:
Bu, XenForo'da yayınladığımız ilk stil. Yıllar içinde görünümü iyileştirdik ve XenBase çerçevesi üzerine kurduk. Topluluğunuza daha iyi uyması için ana rengi ve arka planları kolayca değiştirebilirsiniz.

XENBASE FRAMEWORK:
XB, tüm stillerimizi destekleyen çerçevedir. Çerçeveyi sizin için mümkün olan en iyi deneyimi yapmak için sürekli geliştiriyor ve iyileştiriyoruz. Kişiselleştirmeniz ve gerçekten kendi stilinizi oluşturmanız için yüzlerce seçenek içerir.

PİKSEL ÇIKIŞ DESTEĞİ:
XenForo'nun piyasaya çıktığı günden beri üzerinde çalışıyoruz. Size ve forumunuza olan bağlılığımız eşsizdir. Bir sorun veya soru ortaya çıkarsa orada olacağımızı bilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

ÜÇÜNCÜ TARAF DESTEĞİ:
Endişelenme... Stillerimizle ve bir eklentiyle çakışma olursa sizi geliştiricilere yönlendirmeyiz. Sorunu çözmek veya geliştirici için makul bir çözüm sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

ÖZEL SAYFA VARLIKLARI:
Tarzınıza uygun özel sayfalar oluşturabilmeniz için önceden oluşturulmuş genel sayfa varlıkları ekliyoruz. (yakında)

ÖZEL ALT BİLGİ:
Hiç bu güzel büyük altbilgilerden birini istediniz mi? XenBase, benzersiz bir özel altbilgiyi kolayca ayarlama yeteneğine sahiptir. Her blok için seçebileceğiniz birden fazla widget ekledik.

57ca7332f6203.png


180f1f21d2ac4.png


bfe43717224d5.png
Yazar
admin™
İndirilme
1
Görüntüleme
63
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme
Üst